Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SADeregulacja dotycząca kwalifikacji w zakresie górnictwa i ratownictwa górniczego

1 kwietnia 2016 r. wejdzie w życie ustawa z dnia 5 sierpnia 2015 r. o zmianie ustaw regulujących warunki dostępu do wykonywania niektórych zawodów (Dz. U. z 2015 r. poz. 1505) tzw. ustawa deregulacyjna.

Jest połączenie Szybu 1 Bzie z Ruchem Zofiówka

Szyb 1 Bzie jest już połączony z wyrobiskami Ruchu Zofiówka. Do zbicia z Przekopem do Szybu 1 Bzie doszło na głębokości około 1113 metrów.

Załoga wybrała

17 marca pracownicy Jastrzębskiej spółki Węglowej SA wybierali swojego przedstawiciela w zarządzie spółki. W wyniku wyborów przeprowadzonych we wszystkich zakładach JSW do składu zarządu IX kadencji ponownie wejdzie Artur Wojtków.

Aktualności JSW SAOgłoszenie

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich (25.06 - 31.08.2016).

Aktualności JSW SAOgłoszenie

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Pniówek” zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich (27.06.2016 - 31.08.2016).

Różany Gaj na sprzedaż

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. informuje o ogłoszonym przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Gdyni przy ul. Korzeniowskiego 19 D, zabudowanej budynkiem Hotelu „Różany Gaj” wraz z wyposażeniem oraz infrastrukturą towarzyszącą.

Minister spotkał się ze związkowcami

W piątek, 4 marca, w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej odbyło się spotkanie ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego z przedstawicielami związków zawodowych i zarządem JSW.