Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAZofiówka i Budryk zapraszają biura podróży

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

Innowacyjne kolejki w JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa zrobiła kolejny krok w innowacyjne i nowatorskie rozwiązanie w transporcie kolejkami podwieszonymi.

Aktualności JSW SAJSW wspiera projekt AGH Junior

189 uczniów z czterech szkół o profilach górniczych, które współpracują z Jastrzębską Spółką Węglową, pojedzie w najbliższym czasie na AGH, aby zobaczyć jak wygląda studiowanie na tej prestiżowej uczelni. To efekt współpracy między krakowską uczelnią a JSW.

Nabór do technikum górniczego w Pawłowicach

Gmina Pawłowice oraz Jastrzębska Spółka Węglowa podpisały porozumienie w zakresie organizowania praktycznej nauki zawodu technika górnictwa podziemnego i technika elektryka. Porozumienie podpisali Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu ds. pracy i polityki społecznej…

Jastrzębska Spółka Węglowa liderem w Europie

W piątek, 9 lutego na warszawskiej GPW Jastrzębska Spółka Węglowa przedstawiła w obecności wiceministra energii Grzegorza Tobiszowskiego długofalową strategię rozwoju na lata 2018 – 2030. Najważniejszym celem strategicznym Grupy Kapitałowej JSW jest umocnienie pozycji…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa konferencji dotyczącej Strategii JSW S.A. na lata 2018-2030

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową konferencji dotyczącej Strategii JSW S.A. na lata 2018-2030, która odbędzie się 9 lutego 2018 r. o godz. 11:00.