Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Wniosek o nową koncesję na wydobywanie węgla dla kopalni Krupiński

Jastrzębska Spółka Węglowa wystąpiła z wnioskiem do Ministra Środowiska o udzielenie koncesji na wydobywanie węgla i metanu przez kopalnię Krupiński do 2030 roku, gdyż obecna koncesja wygasa z końcem 2015 roku.

JSW wspiera kolejną edycję „Biegu po nowe życie”!

Już 9 lutego na Placu Hoffa w centrum Wisły (w przypadku braku śniegu impreza zostanie przeniesiona na Kubalonkę) pojawią się znani i lubiani sportowcy oraz artyści, którzy popierają ideę transplantacji i wspólnie z nami chcą edukować w zakresie transplantacji narządów…

Aktualności JSW SANiemal 1,8 miliarda podatków i opłat

Jastrzębska Spółka Węglowa odprowadziła w 2012 roku niebagatelną kwotę niemal 1,8 miliarda złotych podatków i opłat.

Aktualności JSW SAJSW ponownie w prestiżowym gronie spółek odpowiedzialnych społecznie

Jastrzębska Spółka Węglowa, spełniając restrykcyjne kryteria, ponownie znalazła się w gronie 20 spółek, które weszły w skład nowego portfela RESPECT Index. W ramach tego prestiżowego indeksu notowane są spółki zarządzane w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie…

Aktualności JSW SAOśrodek w Harszu sprzedany

Jastrzębska Spółka Ubezpieczeniowa, należąca do grupy kapitałowej JSW, sprzedała ośrodek wypoczynkowy Dargin na Mazurach.

Udostępniono złoże „Bzie-Dębina 2-Zachód”

Potwierdzono, że zalega w nim węgiel o bardzo dobrych parametrach.

Chopper JZR sprzedany

W poniedziałek 14 stycznia 2013r. w specjalnym serwisie aukcyjnym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończyła się licytacja unikatowego modelu motocykla typu chopper.

Zdobywcy Pucharu Polski na uroczystym obiedzie w JSW

10 stycznia w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej gościli zdobywcy Pucharu Polski – zawodnicy JKH GKS Jastrzębie. Zarząd Spółki oraz władze miasta zaprosili hokeistów na uroczysty obiad.

Aktualności JSW SAKoksownia Przyjaźń spółką akcyjną

Wchodząca w skład grupy kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA Koksownia Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej, będąca spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, 2 stycznia tego roku została przekształcona w spółkę akcyjną.

Puchar Polski dla JKH GKS Jastrzębie!

Historyczne zwycięstwo odniósł JKH GKS Jastrzębie zdobywając swój pierwszy Puchar Polski wygrywając w finale z Ciarko Sanok.