Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Życzenia dla koksowników i hutników

Szanowni Państwo, Pracownicy i Zarząd JSW KOKS SA

Z okazji Dnia Hutnika wszystkim pracownikom JSW KOKS składam wyrazy szacunku, uznania i wdzięczności za Waszą codzienną, ciężką pracę.

Nasza górnicza praca to węgiel, węgiel koksowy dzięki któremu wytwarzana jest stal, potrzebna do rozwoju nowoczesnej gospodarki. Wiatraki, samochody, sprzęt AGD to produkty, z których korzystamy wszyscy, a nie byłoby ich bez Waszej pracy, bez węgla koksowego.

Wspólnymi siłami staramy się zaspokoić zapotrzebowanie na ten podstawowy produkt naszej działalności. Wspólnie pracujemy na rzecz rozwoju i przyszłości Grupy Kapitałowej JSW.

Dziękuję Wam za codzienny wysiłek i gratuluję dotychczasowych osiągnięć. Życzę zdrowia, bezpiecznej pracy i wytrwałości w realizacji powierzanych zadań, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności. Niech święty Florian, patron hutników strzeże Was i sprzyja, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Szczęść Boże,

Barbara Piontek
Prezes Zarządu
Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Inne aktualności

Wyzwania transformacji energetycznej w przemyśle

W Krakowie odbyła się XXXIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej, która zgromadziła licznych przedstawicieli branży górniczej, naukowców i ekspertów, a wśród nich pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz Grupy Kapitałowej JSW. Podsumowanie konferencji, po raz piętnasty…

Aktualności JSW SAOgłoszenie o wszczęciu postępowań kwalifikacyjnych

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju Aleja Jana Pawła II 4 działając na podstawie § 11 ust. 11 - 17 Statutu Spółki, ogłasza wszczęcie postępowań kwalifikacyjnych.

Aktualności JSW SAZmiany w zarządzie JSW SA

Rada Nadzorcza JSW odwołała w piątek (23 lutego) ze składu zarządu Spółki: Tomasza Cudnego, prezesa zarządu oraz Sebastiana Bartosa, zastępcę prezesa zarządu ds. handlu.

JSW doceniona za działania na rzecz ochrony wód i klimatu

W nowym raporcie za 2022 rok renomowanego światowego ratingu CDP (Carbon Disclosure Project), Jastrzębska Spółka Węglowa uzyskała wysoką ocenę B- w zakresie zmian klimatu. To ogromne osiągnięcie biorąc pod uwagę, że rok temu Spółka została oceniona na niższym poziomie…

Aktualności JSW SAOświadczenie Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA

W związku z doniesieniami medialnymi w sprawie fałszowania wpisów z wynikami pomiarów metanu przez pracowników KWK Pniówek, Zarząd JSW oświadcza, że do Spółki nie dotarły z prokuratury żadne formalne informacje w sprawie przedstawionych zarzutów pracownikom Spółki.

Robotyzacja i sztuczna inteligencja w Jastrzębskich Zakładach Remontowych

W Jastrzębskich Zakładach Remontowych (należących do Grupy Kapitałowej JSW) uruchomiono pierwsze, w pełni zrobotyzowane stanowisko do produkcji elementów maszyn i urządzeń górniczych. Szefostwo JZR zapowiada robotyzację większej ilości procesów produkcyjnych w firmie w…

Więcej aktualności