Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Rewolucja w zarządzaniu projektami

15 kwietnia rozpocznie się dwudniowa konferencja Rewolucja w Zarządzaniu Projektami. Organizatorzy konferencji Jastrzębska Spółka Węglowa, JSW Szkolenie i Górnictwo, JSW IT Systems wraz z partnerem IPMA Polska serdecznie zapraszają do uczestnictwa w czterech sesjach tematycznych oraz debacie na temat współczesnych wyzwań, koncepcji i metod zarządzania strategicznego z perspektywy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej.

Konferencja odbędzie się z udziałem licznych przedstawicieli środowiska naukowego oraz przemysłowego w formule online. Stworzy okazję do syntetycznej wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie najnowszych osiągnieć i narzędzi do zarządzania projektami, monitoringu celów strategicznych, a także zarządzania projektami środowiskowymi i nowoczesnymi instrumentami komunikacji, prowadzącej do interdyscyplinarnej analizy zagadnienia. Dodatkowo, konferencja ma wskazywać aktualne trendy i koncepcje we współczesnym rozwoju kompetencji w zarządzaniu projektami. Szeroki zakres zagadnień, które zostały ujęte w przedstawionych sesjach, skłania do analizy kluczowych aspektów zarządzania współczesną organizacją.

Organizatorzy wyrażają nadzieję, że konferencja stanie się platformą wymiany doświadczeń w zakresie dobrych praktyk oraz zgromadzi liczne grono słuchaczy, zainteresowanych kierunkami rozwoju systemów zarządzania wzmacniających efektywność organizacji.

Patronami naukowymi wydarzenia będą: Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH, Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Szczegóły na stronach internetowych www.jsw.pl , www.jswsig.pl .

Link do konferencjihttps://www.youtube.com/watch?v=pWmWnX8LXqE

 

Zapis transmisji z pierwszego dnia konferencji: https://youtu.be/8i5I0sFR370
 

Inne aktualności

Wyzwania transformacji energetycznej w przemyśle

W Krakowie odbyła się XXXIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej, która zgromadziła licznych przedstawicieli branży górniczej, naukowców i ekspertów, a wśród nich pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz Grupy Kapitałowej JSW. Podsumowanie konferencji, po raz piętnasty…

Aktualności JSW SAOgłoszenie o wszczęciu postępowań kwalifikacyjnych

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju Aleja Jana Pawła II 4 działając na podstawie § 11 ust. 11 - 17 Statutu Spółki, ogłasza wszczęcie postępowań kwalifikacyjnych.

Aktualności JSW SAZmiany w zarządzie JSW SA

Rada Nadzorcza JSW odwołała w piątek (23 lutego) ze składu zarządu Spółki: Tomasza Cudnego, prezesa zarządu oraz Sebastiana Bartosa, zastępcę prezesa zarządu ds. handlu.

JSW doceniona za działania na rzecz ochrony wód i klimatu

W nowym raporcie za 2022 rok renomowanego światowego ratingu CDP (Carbon Disclosure Project), Jastrzębska Spółka Węglowa uzyskała wysoką ocenę B- w zakresie zmian klimatu. To ogromne osiągnięcie biorąc pod uwagę, że rok temu Spółka została oceniona na niższym poziomie…

Aktualności JSW SAOświadczenie Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA

W związku z doniesieniami medialnymi w sprawie fałszowania wpisów z wynikami pomiarów metanu przez pracowników KWK Pniówek, Zarząd JSW oświadcza, że do Spółki nie dotarły z prokuratury żadne formalne informacje w sprawie przedstawionych zarzutów pracownikom Spółki.

Robotyzacja i sztuczna inteligencja w Jastrzębskich Zakładach Remontowych

W Jastrzębskich Zakładach Remontowych (należących do Grupy Kapitałowej JSW) uruchomiono pierwsze, w pełni zrobotyzowane stanowisko do produkcji elementów maszyn i urządzeń górniczych. Szefostwo JZR zapowiada robotyzację większej ilości procesów produkcyjnych w firmie w…

Więcej aktualności