Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Rewolucja w zarządzaniu projektami

15 kwietnia rozpocznie się dwudniowa konferencja Rewolucja w Zarządzaniu Projektami. Organizatorzy konferencji Jastrzębska Spółka Węglowa, JSW Szkolenie i Górnictwo, JSW IT Systems wraz z partnerem IPMA Polska serdecznie zapraszają do uczestnictwa w czterech sesjach tematycznych oraz debacie na temat współczesnych wyzwań, koncepcji i metod zarządzania strategicznego z perspektywy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej.

Konferencja odbędzie się z udziałem licznych przedstawicieli środowiska naukowego oraz przemysłowego w formule online. Stworzy okazję do syntetycznej wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie najnowszych osiągnieć i narzędzi do zarządzania projektami, monitoringu celów strategicznych, a także zarządzania projektami środowiskowymi i nowoczesnymi instrumentami komunikacji, prowadzącej do interdyscyplinarnej analizy zagadnienia. Dodatkowo, konferencja ma wskazywać aktualne trendy i koncepcje we współczesnym rozwoju kompetencji w zarządzaniu projektami. Szeroki zakres zagadnień, które zostały ujęte w przedstawionych sesjach, skłania do analizy kluczowych aspektów zarządzania współczesną organizacją.

Organizatorzy wyrażają nadzieję, że konferencja stanie się platformą wymiany doświadczeń w zakresie dobrych praktyk oraz zgromadzi liczne grono słuchaczy, zainteresowanych kierunkami rozwoju systemów zarządzania wzmacniających efektywność organizacji.

Patronami naukowymi wydarzenia będą: Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH, Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Szczegóły na stronach internetowych www.jsw.pl , www.jswsig.pl .

Link do konferencjihttps://www.youtube.com/watch?v=pWmWnX8LXqE

 

Zapis transmisji z pierwszego dnia konferencji: https://youtu.be/8i5I0sFR370
 

Inne aktualności

Osiem lat solidnej współpracy

Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej, Damian Mrowiec, starosta powiatu rybnickiego oraz Marek Profaska, wicestarosta powiatu rybnickiego podpisali umowę dotyczącą kształcenia uczniów. Porozumienie zawarto w Zespole Szkół w…

Podcast „To jest węgiel”

Jastrzębska Spółka Węglowa rusza z nowym projektem. Będzie to cykl podcastów pod nazwą „To jest Węgiel” publikowany w serwisach: Spotify, Spreaker i YouTube.

Aktualności JSW SATransmisja kontynuowanego po przerwie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW SA

Poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad ZWZ, która odbędzie się 23. lipca.

Ograniczenia w Chinach bez wpływu na działalność JSW

W związku z pojawiającymi się informacjami, jakoby ograniczenia chińskich projektów produkcji stali w technologii wykorzystującej koks miały negatywny wpływ na działalność Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, informujemy, że rynkiem zbytu dla węgla koksowego…

Cztery nowe ściany

W czerwcu w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej uruchomiono cztery ściany, których zasoby wynoszą prawie 1,9 mln ton węgla koksowego.

Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni

33 uczniów z ośmiu szkół otrzymało nagrody pieniężne za najlepsze wyniki w nauce. Wręczone zostały podczas uroczystego spotkania z udziałem Artura Wojtków, zastępcy prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej, dyrektorów szkół i oczywiście samych laureatów.

Więcej aktualności