Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Premiera nowego kalendarza

Dzieci pracowników JSW zostały bohaterami kalendarza na 2023 rok. Jego oficjalna prezentacja odbyła się dziś w siedzibie JSW.

zdjęcia: Dawid Lach

To wielki dzień dla dzieci, które wzięły udział w sesji zdjęciowej. Podczas oficjalnej prezentacji, po raz pierwszy mogły zobaczyć swoje zdjęcia na stronach kalendarza.

Informacja o sesji do kalendarza pojawiła się w mediach społecznościowych i postanowiliśmy zgłosić córkę – mówi Mariola Zimka, mama siedmioletniej Wiktorii i dodaje: – Wiktoria potraktowała to jak zabawę, więc świetnie bawiła się podczas tej sesji. To na pewno przygoda, która zostanie z nią na długo.

Dzieci z radością i zaangażowaniem podeszły do zadania, a pozowanie do zdjęć sprawiło im mnóstwo frajdy. Nowy kalendarz to doskonały pomysł na świąteczny prezent.

Uważam, że to fantastyczny pomysł. Kilka lat temu realizowaliśmy podobny kalendarz, natomiast tym razem postanowiliśmy, że bohaterami zostaną dzieci naszych pracowników i to wspaniale się sprawdziło – powiedział Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej.

W kalendarzu pojawiło się 27 fotografii dzieci pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Najmłodszy Kacper ma 4 lata, a najstarsi bohaterowie mają 12 lat.

 Mieliśmy blisko 500 zgłoszeń i niełatwo było nam wybrać bohaterki i bohaterów. To jeden z wielu projektów, jakie realizujemy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Inspiracją do jego stworzenia były dziecięce marzenia i wartości powiedziała Agnieszka Barzycka, kierownik Zespołu Społecznej Odpowiedzialności JSW, w którym powstał pomysł kalendarzowej sesji.

Zdjęcia do kalendarza zostały wykonane przez Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni" – Aneta Czarnocka-Kanik, Maciej Kanik, Igor Anuszkiewicz.

Inne aktualności

Ograniczenia w Chinach bez wpływu na działalność JSW

W związku z pojawiającymi się informacjami, jakoby ograniczenia chińskich projektów produkcji stali w technologii wykorzystującej koks miały negatywny wpływ na działalność Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, informujemy, że rynkiem zbytu dla węgla koksowego…

Cztery nowe ściany

W czerwcu w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej uruchomiono cztery ściany, których zasoby wynoszą prawie 1,9 mln ton węgla koksowego.

Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni

33 uczniów z ośmiu szkół otrzymało nagrody pieniężne za najlepsze wyniki w nauce. Wręczone zostały podczas uroczystego spotkania z udziałem Artura Wojtków, zastępcy prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej, dyrektorów szkół i oczywiście samych laureatów.

Pniówek wdraża nowe rozwiązania

Lepsza wydajność przy zachowaniu wysokich standardów jakości węgla koksowego. W Zakładzie Przeróbki Mechanicznej Węgla w kopalni Pniówek odbyła się prezentacja nowo zainstalowanych filtrów tarczowych, które są ważnym elementem ambitnego projektu modernizacji obiegu…

Jastrzębski Węgiel najbardziej medialnym klubem siatkarskim

Z dumą informujemy, że Jastrzębski Węgiel wspierany przez Jastrzębską Spółkę Węglową uznany został przez magazyn „Forbes” za najbardziej medialny klub siatkarski w kraju. Gratulujemy!

Transmisja obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW SA

W związku ze zwołanym na dzień 24 czerwca 2024 roku Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA ("ZWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad ZWZ.

Więcej aktualności