Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Informacja

W związku z organizacją „Biegu Górnika”, który odbędzie się 24 czerwca 2023 roku informujemy, że od godziny 7 do 18 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w okolicy KWK „Borynia-Zofiówka-Bzie” Ruch Borynia.

Tego dnia nastąpi zamknięcie krótkiego odcinka ulicy Węglowej. Jednocześnie zapewniony jest objazd ulicą Mikołaja Reja oraz wewnętrzną drogą wzdłuż parkingów w Ruchu „Borynia” wg. orientacyjnego planu zamknięcia odcinka drogi.

Z uwagi na montaż elementów infrastruktury technicznej biegu oraz miasteczka eventowego na terenie parkingów, niezbędne są także czasowe ograniczenia parkowania już od 18 czerwca do 26 czerwca włącznie.

Prosimy nie parkować wzdłuż drogi oznaczonej jako objazd zamkniętego odcinka oraz nie blokować wjazdów na parkingi, tak aby umożliwić wjazd zestawów ciężkich.

W związku z biegiem mogą wystąpić także niewielkie utrudnienia w kursowaniu autobusów linii S11, S12,S13,S14, S15, S16.

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

Inne aktualności

Podziękowania za życzenia i gratulacje

Jak co roku, z okazji Barbórki otrzymaliśmy wiele życzeń i gratulacji. Zamieszczamy niektóre z nich, którymi chcielibyśmy się podzielić. Dziękujemy za wszystkie słowa życzliwości.

Zobowiązania podatkowe widoczne w wynikach GK JSW

W trzecim kwartale 2023 roku Grupa Kapitałowa JSW osiągnęła stratę netto w wysokości 1,2 mld zł. Istotny wpływ na taki wynik netto miało ujęcie składki solidarnościowej w wysokości 1,6 mld zł (wpływ składki na wynik netto po uwzględnieniu efektu podatkowego to 1,3 mld…

Statuetka dla JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa zajęła 2 miejsce w konkursie IPMA PMO Award 2023 na najlepsze Biuro PMO. Podczas 26. konferencji IPMA Polska symboliczną statuetkę, będącą uznaniem za ciągły rozwój i osiągnięcie doskonałości projektowej odebrał Wojciech Kałuża, zastępca…

JSW sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Jastrzębska Spółka Węglowa została sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Umowę o współpracy podpisano w Klubie Olimpijczyka w Centrum Olimpijskim PKOl. Beneficjentami porozumienia będzie także pięć polskich związków sportowych…

Transmisja internetowa konferencji dotyczącej wyników Grupy Kapitałowej JSW za III kwartał 2023 roku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za III kwartał 2023 roku, która odbędzie się w dniu 23 listopada 2023 roku (czwartek) o godz. 10:00

Wielka rywalizacja zakończona

Po czterech latach przerwy w siedzibie JSW rozegrano wielki finał XI edycji „Konkursu z zakresu znajomości zasad i przepisów bhp o Puchar Prezesa JSW”. W konkursie dla pracowników JSW z zakresu wiedzy bhp zwyciężył Jarosław Gąska z Ruchu Zofiówka.

Więcej aktualności