Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Informacja

W związku z organizacją „Biegu Górnika”, który odbędzie się 24 czerwca 2023 roku informujemy, że od godziny 7 do 18 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w okolicy KWK „Borynia-Zofiówka-Bzie” Ruch Borynia.

Tego dnia nastąpi zamknięcie krótkiego odcinka ulicy Węglowej. Jednocześnie zapewniony jest objazd ulicą Mikołaja Reja oraz wewnętrzną drogą wzdłuż parkingów w Ruchu „Borynia” wg. orientacyjnego planu zamknięcia odcinka drogi.

Z uwagi na montaż elementów infrastruktury technicznej biegu oraz miasteczka eventowego na terenie parkingów, niezbędne są także czasowe ograniczenia parkowania już od 18 czerwca do 26 czerwca włącznie.

Prosimy nie parkować wzdłuż drogi oznaczonej jako objazd zamkniętego odcinka oraz nie blokować wjazdów na parkingi, tak aby umożliwić wjazd zestawów ciężkich.

W związku z biegiem mogą wystąpić także niewielkie utrudnienia w kursowaniu autobusów linii S11, S12,S13,S14, S15, S16.

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

Inne aktualności

Wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2024 r.

Wydatki inwestycyjne w kwocie ponad 1,3 mld zł oraz spłaty kredytów i pożyczek w wysokości ponad 216 mln złotych miały wpływ na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej JSW za pierwszy kwartał tego roku.

Transmisja internetowa konferencji dotyczącej wyników Grupy Kapitałowej JSW za I kwartał 2024 roku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za I kwartał 2024 roku, która odbędzie się w dniu 22 maja 2024 roku (środa) o godz. 9:00

„Transformacja dla przyszłości”

To hasło XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbył się w Katowicach. W sesjach tematycznych podczas największego biznesowego wydarzenia w tej części Europy wzięli udział Adam Rozmus, zastępca prezesa zarządu JSW ds. technicznych i operacyjnych oraz Jolanta…

Drugie życie banerów

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej niepotrzebne banery reklamowe zamiast na wysypisko, trafiają do pracowni krawieckiej. Tam powstają z nich estetyczne i wytrzymałe torby na zakupy. Ekologiczny projekt pod hasłem „drugie życie banerów” jest wspólnym przedsięwzięciem…

Pamiętamy. Hołd ofiarom katastrof górniczych

Pamięci górników, którzy zginęli w katastrofach do jakich doszło w Ruchu Zofiówka w 2018 i 2022 roku, poświęcone były uroczystości, które odbyły się dziś w kopalnianej cechowni. W rocznicę dramatycznych wydarzeń, oddano hołd piętnastu ofiarom obu katastrof.

Prawie miliard złotych zysku Grupy Kapitałowej JSW

Spadek cen surowców, wzrost kosztów produkcji oraz obłożenie składką solidarnościową w wysokości 1,6 mld zł (jako jedynej firmy w Polsce) odbiły się na wynikach finansowych Spółki. Mimo tego, Grupa Kapitałowa JSW zakończyła miniony rok zyskiem netto w wysokości prawie 1…

Więcej aktualności