Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
JSW to odpowiedzialny biznes

We wtorek 27 listopada w Katowicach w hotelu Monopol odbyła się konferencja „Rozwój odpowiedzialnego biznesu”, której organizatorem był Puls Biznesu, natomiast Jastrzębska Spółka Węglowa była gospodarzem spotkania. Patronat honorowy nad konferencją objęło Ministerstwo…

Aktualności JSW SAApel Prezesa WUG

Prezes Wyższego Urzędu Górniczego apeluje o dyscyplinę górniczą w przedświątecznym okresie.

Dzieciaki opanowały spółkę

Jeszcze tyle śmiechu, pisków i radosnych okrzyków w spółce nie było! 16 dzieci razem ze swoimi rodzicami przyjęło zaproszenie prezesa JSW na spotkanie 12 listopada, podczas którego odbyła się uroczysta premiera wyjątkowego kalendarza Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Aktualności JSW SADobre wyniki JSW mimo spadających cen węgla i koksu

Jastrzębska Spółka Węglowa w III kwartale tego roku osiągnęła 2 284,7 mln zł przychodów ze sprzedaży. To o 0,3% więcej niż w II kwartale tego roku. EBITDA ukształtowała się na poziomie 588,3 mln zł (w II kwartale było to 654,4 mln zł). Zysk netto wyniósł w III kwartale…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy JSW za trzeci kwartał 2012 r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy JSW za trzeci kwartał 2012 r., która odbędzie się 9 listopada 2012 r.

Aktualności JSW SAAkcjonariat Obywatelski – podsumowanie spotkań w październiku. Kalendarz spotkań w listopadzie 2012 roku.

Blisko 800 osób na warsztatach. W październiku odwiedziliśmy w ramach spotkań edukacyjnych 12 miast.