Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAAkcje JSW S.A. notowane w ramach kontraktów terminowych

Od 2 listopada 2011 r. akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. będą notowane na GPW w ramach kontraktów terminowych. Decyzję w tej sprawie podjął 25 października Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Aktualności JSW SADwa certyfikaty w jednym czasie

Należąca do Grupy JSW – spółka informatyczna Advicom w najbliższym czasie otrzyma potwierdzenie uzyskania certyfikatów poświadczających wysoką jakość usług w zakresie bezpieczeństwa informacji.

JSW otrzymała nagrodę za ochronę środowiska

Podczas odbywającej się dziś (25.10) w Jastrzębiu–Zdroju XVIII Konferencji Naukowo–Technicznej Jastrzębska Spółka Węglowa otrzymała nagrodę „Czysta woda”.

Zapraszamy na mecz!

Serdecznie zapraszamy na mecz V kolejki PlusLigi w sezonie 2011/2012 pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Indykpol AZS Olsztyn, który odbędzie się w sobotę, 22 października.

Nasi siatkarze drugą drużyną na świecie!

Wszyscy w Jastrzębskiej Spółce Węglowej gratulujemy naszym siatkarzom Jastrzębskiego Węgla historycznego drugiego miejsca w Klubowych Mistrzostwach Świata w Doha!

Aktualności JSW SAFinał strajku w Budryku

Niemal po trzech latach od rozpoczęcia najdłuższego w historii polskiego górnictwa strajku znalazł on swój finał w sądzie i zapadły ostateczne wyroki.

Wygrali na Słowacji

Ratownicy z Boryni wygrali kolejne prestiżowe zawody ratownicze. Tym razem nasi ratownicy wygrali międzynarodowe zawody rozgrywane w słowackiej Prievidzy, które odbyły się w piątek 14 października.

Aktualności JSW SARozpoczęło się udostępnianie akcji pracowniczych JSW

Dzisiaj 10 października 2011 roku rozpoczął się proces udostępniania akcji pracowniczych serii A dla osób uprawnionych oraz ich spadkobierców.

Aktualności JSW SAZmarł ciężko ranny górnik

6 października, o godz. 0.35 w Ruchu Borynia KWK Borynia-Zofiówka doszło do wypadku ciężkiego, któremu uległ 42-letni górnik sekcyjny oddziału wydobywczego.

JSW finalizuje przejęcie WZK Victoria

5 października Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała z Ministerstwem Skarbu Państwa umowę sprzedaży 85 proc. akcji Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria” S.A. z siedzibą w Wałbrzychu.

Aktualności JSW SAPodpisanie umowy sprzedaży akcji spółki Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. w Wałbrzychu

W dniu 5 października 2011 r. Minister Skarbu Państwa podpisał z Jastrzębską Spółką Węglową S.A. z siedzibą w Jastrzębiu - Zdroju umowę sprzedaży 85% akcji, będących własnością Skarbu Państwa w Spółce Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. z siedzibą w…

Aktualności JSW SAKandydatura na członka Rady Nadzorczej JSW S.A

W dniu 30.09.2011 r. do JSW S.A. wpłynęła kandydatura na członka Rady Nadzorczej zgłoszona przez BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.