Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.

Artykuł archiwalny

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN

Jedynka na giełdzie

|   Relacje inwestorskie

Już dzisiaj telewizyjne premiera nowej produkcji Akcjonariatu Obywatelskiego

 

Jak powstaje kurs akcji, co to jest rynek pierwotny i wtórny? - na te i inne pytania odpowie druga edycja cyklu „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie”, który TVP1 prezentować będzie w poniedziałki, od 6 października br., o godz. 20:25.

W pierwszej edycji programu, emitowanej w czerwcu ubiegłego roku, widzowie przekonali się, że giełda jest otwarta dla każdego, nawet dla niewielkiego inwestora.  Druga seria, składająca się z dziesięciu 3-minutowych filmów,  pt.  „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie…ABC Inwestora ” w sposób lekki i przystępny wyjaśnia zasady inwestowania w papiery wartościowe.  

W programie każdy znajdzie odpowiedź na pytania, które najczęściej zadają początkujący i potencjalni inwestorzy, np. jak, kiedy i komu wypłaca się dywidendę, jak zarządzać ryzykiem inwestycyjnym, jakie obowiązki i prawa ma akcjonariusz? Lapidarna, obrazkowa formuła odcinków, połączenie animacji i infografiki pomagają w zrozumieniu giełdowej tematyki, a  dodatkowe materiały edukacyjne na stronie www.akcjonariatobywatelski.pl. mają za zadanie zachęcić widzów do pogłębiania swojej wiedzy o rynku kapitałowym.

Seria „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie…ABC Inwestora ” powstała w ramach programu edukacyjnego Akcjonariat Obywatelski