Prezentacja kalendarza

Do końca roku zaledwie kilkanaście dni – najwyższy zatem czas na prezentację nowego Kalendarza JSW Dzieciom 2020. Do Biura Zarządu przyjechali podopieczni domów dziecka z Pszczyny i Cieszyna, wśród nich modelki i modele, których zdjęcia będą nam towarzyszyć w przyszłym roku.

fot. Mateusz Paszek

Prezentacja nowego kalendarza odbyła się w jastrzębskiej siedzibie Spółki. W nim fotografie dzieci i opis najważniejszych przedsięwzięć, innowacji i surowców, którymi zajmuje się JSW, m.in. węgla koksowego czy wodoru. – Liczę na to, że kalendarz pokaże swoją wartość edukacyjną, nie tylko dla bohaterów naszego kalendarza, ale też dla innych dzieci – powiedział podczas prezentacji Włodzimierz Hereźniak, prezes zarządu JSW SA.

Prezentacja kalendarza JSW Dzieciom 2020 to tylko jeden z wielu projektów programu JSW Dzieciom, który jest podejmowany w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. – Ta akcja jest dla nas bardzo ważna, chcielibyśmy w ten właśnie sposób być postrzegani na zewnątrz. Nie da się tego wszystkiego robić bez takiego Zespołu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, który ma do tej pracy tak wiele serca – powiedział Artur Dyczko, zastępca prezesa zarządu JSW SA ds. Strategii i Rozwoju.

To drugi kalendarz przygotowany na przyszły rok przez Jastrzębską Spółkę Węglową. Motywem przewodnim kalendarza promującego Spółkę są innowacje i nowoczesne technologie w Grupie Kapitałowej JSW.

Wydarzenia