Takiej akcji w JSW jeszcze nie było!

Ponad tysiąc dzieci z przedszkoli, tyle samo prezentów, wspólne opowieści o górnikach i górnictwie. JSW odwiedza kolejne przedszkola w regionie.

W ramach akcji JSW Dzieciom, przedstawiciele Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwiedzają przedszkola  w regionie, opowiadając o górnictwie, a przy okazji rozdając najmłodszym prezenty. Okazji jest kilka – Barbórka, Mikołaj, Święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas.

Z dziećmi spotykają się Artur Dyczko, wiceprezes JSW, a jednocześnie prezes Fundacji JSW,  pracownicy Zespołu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu JSW, który odpowiada m.in. za projekty skierowane do dzieci, górnicy w górniczych mundurach oraz fantastyczna Myszka JSW, która jest entuzjastycznie witana przez dzieciaki. Cieszymy się, że do odwiedzin dołączają i inni. W przedszkolu w Rybniku był z nami również pan Senator Wojciech Piecha.

Ekipa JSW odwiedziła już przedszkola w Rybniku, Mszanie, Zebrzydowicach. Na liście są kolejne – w Jastrzębiu-Zdroju, Pawłowicach, Golasowicach, Krzyżowicach, Ornontowicach, Świerklanach. I to wszystko w grudniu! Dzieciaki! Jesteście cudowne! Dziękujemy za fantastyczne przyjęcie! Za piosenki, wystąpienia i wierszyki.

Przedszkole nr 10 w Rybniku

Przedszkole nr 2 Świerklany

Przedszkole Publiczne Gminne w Zebrzydowicach

Przedszkole w Golasowicach

Przedszkole nr 24 Jastrzębie-Szeroka

Publiczne Przedszkole w Krzyżowicach

Miejskie Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy w Knurowie

Przedszkole Wesoły Dzwoneczek w Mszanie

Aktualności