Za nami super lato.

Dla 120 dzieci  z Domów Dziecka w Pszczynie, Jastrzębiu-Zdroju i Cieszynie tegoroczne wakacje były wyjątkowe.

    Od czerwca do września dzieci miały okazję wypocząć m.in. w Mikołajkach w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich wziąć udział w wielu wycieczkach m.in. do Krakowa i Wrocławia oraz do parków rozrywki Legendia i Energylandie.  

    W Krakowie nie mogło obyć się bez wizyty w aquaparku. Tam największą popularnością cieszyły się zjeżdżalnie zewnętrzne: pontonowa KONGO, ekstremalnie szybka NITROTWISTER i SPEED FIRE oraz pontonowa zjeżdżalnia wewnętrzna MAMBA! Prócz tego dzieci świetnie bawiły się w Rwącej Rzece i na Tęczowej Ścieżce. Oblegane były także ścianki wspinaczkowe. Maluchy najwięcej czasu spędziły w kolorowym brodziku z Wyspą Piratówchlapiącymi wodą zwierzakamistatkiem pirackim z wodnymi armatkamitrzema małymi zjeżdżalniami i Magicznym Grzybkiem.

 

    We Wrocławiu żelaznym punktem wycieczki była wizyta w najsłynniejszym ogrodzie zoologicznym i Afrykanarium. W ZOO rekordy popularności biły Małpiarnia i Ptaszarnia a w Afrykanarium rafa koralowa Morza Czerwonego, hipopotamy nilowe oraz ryby słodkowodne jezior Malawi i Tanganiki. Jednak najwięcej emocji wywoływał widok rekinów, płaszczek i innych dużych ryb.

 

Tak barwne i radosne lato dzieci spędziły dzięki programowi ”JSW Dzieciom” który jest realizowany w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Jastrzębskiej Spółki Węglowej.  

Aktualności