Przetargi

Usługi i Roboty Budowlane o wartości od 3,5 tys. zł do 500 tys zł KWK Borynia-Zofiówka

Nie objęte ustawą Prawo Zamówien Publicznych
- Dostawy, usługi, roboty budowlane o wartości od 3,5 tys. zł do 500 tyś zł netto - KWK Borynia-Zofiówka
Znak sprawy: 26/26/Z Data publikacji: 2026-08-04 Data przetargu: 2026-09-04
Data otwarcia ofert: 2026-09-04

JSW S.A. KWK "Borynia-Zofiówka" Ruch "ZOFIÓWKA" ogłasza przetarg nieograniczony do 100 tys. nt.: Wykonanie remontu liniowego zaworu redukcyjnego przełożeniowego HPE MAN 084 dla KWK "Borynia - Zofiówka" Ruch "Borynia".
Pełna treść [ pdf 980 kB]
Opis Rozmiar Pobierz
WYMAGANIA OFERTOWE 3488 kB
FORMULARZ OFERTOWY +OŚWIADCZENIE - ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WO 5271 kB
WYMAGANIA TECHNICZNE - ZAŁ. NR 2 DO WO 1730 kB
ISTOTNE - ZAŁ. NR 3 DO WO 12 MB
RODO 992 kB
Znak sprawy: 22/VII/BOR/2026 Data publikacji: 2026-08-03
Status: Zamknięty

Wybór najkorzystniejszej oferty wt.: Serwis, przeglądy i dostawa części zamiennych do wag przenośnikowych REX-01 oraz układu załadunku skipów na poziomie 713m na okres 24 miesięcy w KWK "Borynia-Zofiówka" Ruch "Borynia".
Pełna treść [ pdf 187 kB]
Znak sprawy: 21/VII/BOR/2026 Data publikacji: 2026-08-03
Status: Zamknięty

Wybór najkorzystniejszej oferty wt.: Zakup wraz z dostawą węgla kamiennego na potrzeby kotłowni węglowej w JSW S.A. KWK "Borynia-Zofiówka" Ruch "Borynia"
Pełna treść [ pdf 184 kB]
Znak sprawy: 20/VII/BOR/2026 Data publikacji: 2026-08-03
Status: Zamknięty

Wybór najkorzystniejszej oferty wt..: Wykonanie dokumentacji projektowej remontu zbiorników węgla surowego (obiekt nr 2.1) w ZPMW KWK "Borynia-Zofiówka" Ruch "Borynia"
Pełna treść [ pdf 182 kB]
Znak sprawy: 25/26/Z Data publikacji: 2026-07-28 Data przetargu: 2026-08-11
Data otwarcia ofert: 2026-08-11
Status: Otwarty

JSW S.A. KWK "Borynia-Zofiówka" Ruch "Borynia" ogłasza przetarg nieograniczony do 100 tys. zł nt.: "Zakup wraz dostawą wiertnicy dołowej WD-02EA z napędem powietrznym dla KWK "Borynia-Zofiówka" Ruch "Borynia".
Pełna treść [ pdf 294 kB]
Opis Rozmiar Pobierz
Wymagania ofertowe 3105 kB
Zał. nr. 1 - Formularz ofertowy 408 kB
Zał. nr. 2 - Specyfikacja techniczna 1921 kB
Zał. nr. 3 - IPU 9320 kB
Znak sprawy: 25/VII/BOR/2026 Data publikacji: 2026-07-20 Data przetargu: 2026-08-04
Data otwarcia ofert: 2026-08-04
Status: Otwarty

JSW S.A. KWK "Borynia-Zofiówka" Ruch "Borynia" ogłasza przetarg nieograniczony do 100 tys. nt.: "Wykonanie remontu 13 szt. zwalniaków elektrohydraulicznych przeciwwybuchowychtypu ExZE 1250/60z1 S450-800 dla KWK "Borynia-Zofiówka" Ruch "Borynia".
Pełna treść [ pdf 105 kB]
Opis Rozmiar Pobierz
WYMAGANIA OFERTOWE 219 kB
FORMULARZ OFERTOWY 331 kB
SPECYFIKACJA TECHNICZNA 153 kB
ISTOTNE POSTANOWIENIA UMOWY 1032 kB
KLAUZULA INFORMACYJNA 595 kB
RODO 82 kB
WYKAZ ZAMÓWIEŃ 246 kB