Przetargi

Usługi i Roboty Budowlane o wartości od 3,5 tys. zł do 500 tys zł KWK Knurów-Szczygłowice

Nie objęte ustawą Prawo Zamówien Publicznych
- Dostawy, usługi, roboty budowlane o wartości od 3,5 tys. zł do 500 tyś zł netto - KWK Knurów-Szczygłowice
Znak sprawy: 12230323 Data publikacji: 2023-09-01 Data przetargu: 2023-09-18
Data otwarcia ofert: 2023-09-11
Status: Zamknięty

JSW S.A. KWK "Knurów - Szczygłowice" ogłasza aukcję elektroniczną pn. "Remont pomieszczeń biurowych i korytarza Budynku Ruchu nr 3 - I piętro dla KWK "Knurów-Szczygłowice" Ruch Szczygłowice". DOKONANO WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY: Przedsiębiorstwo Budowlane MAZUR Sp. z o.o. Sp. K., ul. Złote Łany 21a, 43-215 Jankowice
Pełna treść [ pdf 523 kB]
Opis Rozmiar Pobierz
Zał. 1 - Formularz ofertowy 1436 kB
Zał. 2 - Specyfikacja techniczna 303 kB
Zał. 3 - Istotne postanowienia umowy 581 kB
Zał. 4 - Przedmiar robót (załącznik do Specyfikacji technicznej) 6390 kB
Zał. do Przedmiaru robót - Rzut I piętra 644 kB
Zał. do Przedmiaru robót - Rysunki poglądowe 650 kB
Zał. 5 - Cennik opłat i usług świadczonych dla firm obcych 1257 kB
Zał. 6 - Wzór oświadczenia o wstrzymaniu przez Zamawiającego zapłaty należności Wykonawcy 352 kB
Zał. 7 - Informacja RODO 20 kB
Oświadczenie Zamawiającego o statusie dużego przedsiębiorcy 162 kB
Znak sprawy: 191/2023/KSz Data publikacji: 2023-09-01 Data przetargu: 2023-09-12
Data otwarcia ofert: 2023-09-08
Status: Zamknięty

JSW S.A. KWK "Knurów - Szczygłowice" ogłasza postępowanie do 50 tys. zł netto pn.Świadczenie usług serwisu technicznego, oraz dostawę części zamiennych w ramach serwisu dla podzespołów i zespołów urządzeń transportowych produkcji PD Profi s.r.c. dla KWK "Knurów-Szczygłowice" Ruch Szczygłowice......INFORMUJEMY, ŻE DO WYKONANIA PRZEDMIOTOWEGO POSTĘPOWANIA ZOSTAŁ WYŁONIONY WYKONAWCA: PD Profi sro 719 00 Ostrava, Lesetinska 652/42
Pełna treść [ pdf 84 kB]
Opis Rozmiar Pobierz
Formularz ofertowy 147 kB
Specyfikacja techniczna 118 kB
IPU 277 kB
Cennik części zamiennych 43 kB
RODO 26 kB
Oświadczenie Dużego Przedsiębiory 162 kB
Cennik opłat stosowanych przez JSW S.A. 1257 kB
Załącznik nr 1 do Specyfikacji technicznej 76 kB
Znak sprawy: 12230345 Data publikacji: 2023-08-28 Data przetargu: 2023-09-20
Data otwarcia ofert: 2023-09-05 Otwarcie ofert przesunięto na: 2023-09-13
Status: Zamknięty

JSW S.A. KWK "Knurów - Szczygłowice" ogłasza aukcję elektroniczną pn. "Wymiana rurociągu technologicznego O400 zabudowanego w ZPMW JSW S.A. KWK "Knurów-Szczygłowice" Ruch Szczygłowice.". UWAGA: DOKONANO ZMIANY TERMINÓW SKŁADANIA OFERT ORAZ AUKCJI ELEKTRONICZNEJ (załącznik)! DOKONANO WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY: TECH-MIAR Sp. z o.o. Sp. k., ul. Chorzowska 113, 44-100 Gliwice
Pełna treść [ pdf 454 kB]
Opis Rozmiar Pobierz
MODYFIKACJA OGŁOSZENIA 166 kB
Zał. 1 - Formularz ofertowy 1649 kB
Zał. 2 - Specyfikacja techniczna 328 kB
Zał. 3 - Istotne postanowienia umowy 590 kB
Zał. 4 - Cennik opłat i usług świadczonych dla firm obcych 1257 kB
Zał. 5 - Wzór oświadczenia o wstrzymaniu przez Zamawiającego zapłaty należności Wykonawcy 352 kB
Zał. 6 - Informacja RODO 32 kB
Zał. 7 - Oświadczenie Zamawiającego o statusie dużego przedsiębiorcy 162 kB
Znak sprawy: 12230230/2 Data publikacji: 2023-07-28 Data przetargu: 2023-09-14
Data otwarcia ofert: 2023-09-04
Status: Zamknięty

JSW S.A.KWK "Knurów - Szczygłowice" ogłasza aukcję elektroniczną pn. Świadczenie usług serwisowych oraz dostawę części zamiennych sterowania pilotowego produkcji Famur S.A. dla potrzeb JSW S.A. KWK "Knurów-Szczygłowice" Ruch Szczygłowice. Uwaga zmiana terminu skladania ofert i licytacji w załącznikach. MODYFIKACJA W ZAŁĄCZNIKACH. !!!Zmiana terminu licytacji w załącznikach!!! INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU W ZAŁĄCZNIKACH.
Pełna treść [ pdf 623 kB]
Opis Rozmiar Pobierz
12230230_Załącznik 1_Formularz_ofertowy wraz z załącznikiem 2102 kB
12230230_Załącznik 2_Specyfikacja techniczna wraz z załącznikiem 7950 kB
12230230_Załącznik 3_Istotne postanowienia umowne wraz z załącznikami 17 MB
12230230_Załącznik 4_Wzór oświadczenia o przeznaczeniu kwot z wskazanych zobowiązań 331 kB
12230230_Załącznik 5_Wykaz_usług 139 kB
12230230_Załącznik 6_Cennik opłat sosowanych przez JSW 744 kB
Oświadczenie dużego przedsiębiorcy 162 kB
RODO 20 kB
12230230_2_Zmiana ogłoszenia _termin_otwarcia_licytacji 241 kB
12230230 _modyfikacja 680 kB
12230230_Załącznik 2_Specyfikacja techniczna ZMODYFIKOWANA 324 kB
12230230_2_Zmiana ogłoszenia _termin_otwarcia_licytacji 2.docx 240 kB
12230230_informacja_unieważnienie 249 kB