Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.

Robert Łazarczyk

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na wydziale Górnictwa i Geologii. W 1996 roku uzyskał tytuł inżyniera Techniki Eksploatacji Złóż. Tytuł magistra Organizacji i Zarządzania Kopalń obronił w 1998 roku. Związany z branżą górniczą od 1991 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Kopalni Knurów, a następnie w Kopalni „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.  Pracę zaczynał od pracownika fizycznego w kolejnych latach zajmując stanowiska nadgórnik, sztygara zmianowego, oddziałowego, nadsztygara, kierownika wydziału. W 2018 roku objął stanowisko Głównego Inżyniera Górniczego – Kierownika Działu Górniczego, które nadal pełni.  Od 2002 roku ratownik górniczy,
a od 2007 roku pełni funkcję Zastępcy Kierownika Kopalnianej Stacji Ratownictwa Górniczego
na Ruchu Knurów.  W roku 2020 w Szkole Głównej menadżerskiej Collegium Humanum
w Warszawie ukończył studia podyplomowe Master of Business Administration /MBA/ na poziomie Executive i uzyskał kwalifikacje wykształcenia dla kandydatów na członka organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.