Dzień Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera

Mnóstwo atrakcji i wiele niespodzianek. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zorganizowała piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Jastrzębska Spółka Węglowa po raz trzeci włączyła się w przygotowania pikniku dla najmłodszych.

To był dzień pełen przygód i niezapomnianych wrażeń. W ramach pikniku poszczególne ministerstwa, służby oraz inne państwowe jednostki organizacyjne przygotowały stoiska z atrakcjami dla najmłodszych. Zespół CSR z Jastrzębskiej Spółki Węglowej zorganizował warsztaty naukowe, a także pokazy iluzji, baniek mydlanych i wiele innych atrakcji.

Ponadto w ogrodach Kancelarii Premiera najmłodsi mieli okazję zobaczyć wojskowy sprzęt, samochody i roboty do zadań specjalnych. Dzieci odkrywały także tajniki kryminalistyki, sprawdzały na własnej skórze jak bada się odciski palców i skanuje twarz w programie 3D. Na aktywnych czekały piłkarzyki, unihokej oraz zajęcia z podstaw szermierki i żeglarstwa.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka wszystkim najmłodszym życzymy spełnienia marzeń i jak najwięcej uśmiechu na co dzień!

Wydarzenia